Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rosii pasate

Număr anunț
DA20326776
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "STEP BY STEP (CUI 29073876)
Furnizor / câștigător
DULCISIMO LIF SRL (CUI RO31486777)
Cod CPV
15331000-7 · Legume transformate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30,30 RON
Valoare atribuită
30,30 RON
Data publicării
14.05.2018 11:23
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30,30 RON

din 30,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.