Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,0% sub estimat

500g dorna branza burduf

Număr anunț
DA20329213
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15511000-3 · Lapte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,55 RON
Valoare atribuită
130,22 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
14.05.2018 12:31
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,22 RON

din 138,55 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 8,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.