Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 17,4% sub estimat
150G HOCHLAND ALMETTE SMANTAN / VERDEATA
- Număr anunț
- DA20329161
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172,40 RON
- Valoare atribuită
- 142,40 RON 17,4% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2018 12:29
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
142,40 RON
din 172,40 RON estimat
17,4%
Adjudecat la 82,6% din estimat · economie 30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.