Ofertă acceptată Cumpărare directă

BELIN C.MULTIF100X1,5 G

Număr anunț
DA20330077
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 GALATI (CUI 13629828)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15863000-5 · Ceai (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,46 RON
Valoare atribuită
13,46 RON
Data publicării
14.05.2018 12:54
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,46 RON

din 13,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.