Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet alimentar

Număr anunț
DA20327596
Autoritate contractantă
GRADINITA LUMEA PRICHINDEILOR (CUI 18004650)
Furnizor / câștigător
EVERYDAY NUTRITION INTERNATIONAL SRL (CUI RO35105280)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574,98 RON
Valoare atribuită
574,98 RON
Data publicării
14.05.2018 11:44
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

574,98 RON

din 574,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.