Atribuită Cumpărare directă

Minimum Essential Medium, with Earle′s Balanced Salts, with 2.0 mM L-glutamine, liquid, sterile

Număr anunț
DA36214322
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.132,80 RON
Data publicării
30.07.2024 14:29
Data finalizării
31.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.132,80 RON