Ofertă acceptată Cumpărare directă

Procedura simplificata desfasurata într-o singura etapa ( PROIECTARE + EXECUTIE LUCRARI)

Număr anunț
DA20309579
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI (CUI 5902730)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI RO13261261)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
11.05.2018 08:52
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.