Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,7% sub estimat
Achizitia de consult in organiz proced de achizitie publica in cadrul proiecti: Reabilit Grad nr. 19
- Număr anunț
- DA20282587
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- DAVIDE EL BRAVO SRL (CUI RO31700497)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON 6,7% sub estimat
- Data publicării
- 09.05.2018 10:33
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.500 RON estimat
6,7%
Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.