Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse papetarie

Număr anunț
DA20332546
Autoritate contractantă
COMUNA SALIGNY (CUI RO16384773)
Furnizor / câștigător
INGA MED PRO SRL (CUI RO15264574)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,23 RON
Valoare atribuită
267,23 RON
Data publicării
14.05.2018 13:58
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,23 RON

din 267,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.