Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale birotica

Număr anunț
DA20328565
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII nr. 11 "George Tutoveanu" Barlad (CUI 19213298)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,97 RON
Valoare atribuită
117,19 RON
Data publicării
14.05.2018 12:12
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,19 RON

din 116,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.