Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dispozitive de limitare a vitezei cu capac din policarbonat
- Număr anunț
- DA20326337
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ADMINISTRARII DOMENIULUI PUBLIC (CUI 9509173)
- Furnizor / câștigător
- VESTA INVESTMENT SRL (CUI RO5891142)
- Cod CPV
- 19500000-1 · Materiale din cauciuc si din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.200 RON
- Valoare atribuită
- 58.200 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 11:12
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.200 RON
din 58.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro