Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMERA 18.4/26 TAF

Număr anunț
DA20326323
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC BRATCUTA RA (CUI RO17023629)
Furnizor / câștigător
MAVIPROD SRL (CUI RO6334018)
Cod CPV
19511200-3 · Camere de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598 RON
Valoare atribuită
598 RON
Data publicării
14.05.2018 11:12
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598 RON

din 598 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.