Atribuită Cumpărare directă

Pachet CD 30.07 - CONFORM REFERAT 10478 / 29.07.2024

Număr anunț
DA36214514
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33698000-9 · Produse pentru uz clinic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.334 RON
Data publicării
30.07.2024 14:29
Data finalizării
30.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.334 RON