Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEST BIOLOGIC ETUVA 180 GR FIOL CU MEDIU DE CULT INCLUS
- Număr anunț
- DA20310970
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 09:46
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.600 RON
din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro