Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ribon ceara ZEBRA 2300 110mm x 74m negru

Număr anunț
DA20309292
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MARAMURES (CUI 3627714)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30192320-0 · Panglici pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
385,90 RON
Valoare atribuită
385,90 RON
Data publicării
11.05.2018 08:38
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385,90 RON

din 385,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.