Ofertă acceptată Cumpărare directă

Costum paza

Număr anunț
DA20328332
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 4 VULCAN (CUI 29001306)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
18222000-1 · Haine de serviciu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,10 RON
Valoare atribuită
231,10 RON
Data publicării
14.05.2018 12:05
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,10 RON

din 231,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.