Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOP BUMBAC 300 gr, COADA LEMN
- Număr anunț
- DA20326581
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- DANY'S PROFESSIONALE (CUI RO28432327)
- Cod CPV
- 39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 281 RON
- Valoare atribuită
- 309 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 11:18
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
309 RON
din 281 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro