Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare Autocolante

Număr anunț
DA20322749
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
Furnizor / câștigător
AZERO SRL (CUI 13959117)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.754,61 RON
Valoare atribuită
4.754,61 RON
Data publicării
14.05.2018 08:58
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.754,61 RON

din 4.754,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.