Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale promotionale

Număr anunț
DA20332967
Autoritate contractantă
LICEULTEORETIC SOLOMON HALITA (CUI 4347330)
Furnizor / câștigător
SEPIA PRINT SRL (CUI RO17918144)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372 RON
Valoare atribuită
372 RON
Data publicării
14.05.2018 14:11
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372 RON

din 372 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.