Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lipici lichid Kores 50 ml

Număr anunț
DA20328164
Autoritate contractantă
Administrarea Cimitirelor si a Spatiilor Verzi SRL (CUI 31434042)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21 RON
Valoare atribuită
21 RON
Data publicării
14.05.2018 12:00
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21 RON

din 21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.