- Număr anunț
- DA20323601
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
- Furnizor / câștigător
- SENIA COMPANY 999 SRL (CUI RO14165190)
- Cod CPV
- 32342412-3 · Boxe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.058,30 RON
- Valoare finală
- 53.058,30 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 09:53
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.