Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Role sterilizare autoclav
- Număr anunț
- DA20323550
- Autoritate contractantă
- Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
- Furnizor / câștigător
- EUROMEDICAL IMPORT EXPORT SRL (CUI RO18475452)
- Cod CPV
- 44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 620 RON
- Valoare atribuită
- 638,60 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 09:51
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
638,60 RON
din 620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro