Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INLOCUIRE TRANSFORMATOR
- Număr anunț
- DA20321790
- Autoritate contractantă
- COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
- Furnizor / câștigător
- CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI RO19222172)
- Cod CPV
- 50532400-7 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 342,86 RON
- Valoare atribuită
- 342,86 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 07:52
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 10:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
342,86 RON
din 342,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro