Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSELE DE APA SI COLORANT

Număr anunț
DA20314070
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
ADENDO & CO SRL (CUI RO6968708)
Cod CPV
24200000-6 · Coloranti si pigmenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.970 RON
Valoare atribuită
1.970 RON
Data publicării
11.05.2018 11:21
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.970 RON

din 1.970 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.