Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registre intrare-iesire stare civila

Număr anunț
DA20333096
Autoritate contractantă
COMUNA BANLOC (PRIMARIA BANLOC) (CUI 4357996)
Furnizor / câștigător
U.R.C.XEDOS SRL (CUI RO8977974)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100 RON
Valoare atribuită
100 RON
Data publicării
14.05.2018 14:15
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100 RON

din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.