Acasă · Licitații
· Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 18,2% sub estimat
AMOXYCEN 200 LA
- Număr anunț
- DA20325195
- Autoritate contractantă
- Directia de Salubritate (CUI 23922875)
- Furnizor / câștigător
- GAMMA VET IMPEX SRL (CUI RO26301805)
- Cod CPV
- 33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165 RON
- Valoare atribuită
- 135 RON 18,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2018 10:40
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135 RON
din 165 RON estimat
18,2%
Adjudecat la 81,8% din estimat · economie 30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.