Ofertă refuzată Cumpărare directă

GX390 filtru aer

Număr anunț
DA20323268
Autoritate contractantă
TERMO CRAIOVA SRL (CUI RO30818118)
Furnizor / câștigător
APF TRADE SRL (CUI RO15196240)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,19 RON
Valoare finală
383,19 RON
Data publicării
14.05.2018 09:30
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.