Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet complet software integrat INFOPRIM pentru institutii de invatamant
- Număr anunț
- DA20318583
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 (CUI 23765061)
- Furnizor / câștigător
- SOFTWARE DISTRIBUTION GROUP SRL (CUI RO23017940)
- Cod CPV
- 48443000-5 · Pachete software pentru contabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 13:46
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 09:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro