Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament electrotehnic

Număr anunț
DA20296139
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARISELU (CUI 28402598)
Furnizor / câștigător
MARYLIN COMSERV SRL (CUI RO3537557)
Cod CPV
31730000-2 · Echipament electrotehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,56 RON
Valoare atribuită
1.344,56 RON
Data publicării
10.05.2018 09:45
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344,56 RON

din 1.344,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.