Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Lexmark MS310/410/610
- Număr anunț
- DA20309710
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02214 (CUI 14355500)
- Furnizor / câștigător
- NORD COMPUTER S.R.L. (CUI RO7393098)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219,78 RON
- Valoare atribuită
- 219,78 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 08:58
- Termen limită
- 18.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 09:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
219,78 RON
din 219,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro