Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta de carduri HID FARGO DTC1250e
- Număr anunț
- DA20315430
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
- Cod CPV
- 30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.208,79 RON
- Valoare atribuită
- 4.444,84 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 12:02
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.444,84 RON
din 4.208,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro