Ofertă acceptată Cumpărare directă

Interfaţă Samsung Galaxy E, Ctr cercetare 43/2017, ref 5111

Număr anunț
DA20306005
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
FATHER EQUIPMENT S.R.L. (CUI 34714713)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.269 RON
Valoare atribuită
1.269 RON
Data publicării
10.05.2018 15:02
Termen limită
18.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.269 RON

din 1.269 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.