Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Memorie USB, 128 GB, USB 3.0, capac de protectie. Garantie minim 2 ani.
- Număr anunț
- DA20291640
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.190 RON
- Valoare finală
- 1.330 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 15:21
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.