Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționare mocheta pentru Direcția Generală Economică

Număr anunț
DA20326680
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39531000-3 · Covoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.858,56 RON
Valoare atribuită
3.858,56 RON
Data publicării
14.05.2018 11:21
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.858,56 RON

din 3.858,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.