Ofertă acceptată
Cumpărare directă
- RK , Scoala Bosoteni; inlocuit acoperis,tencuieli,vopsitorii
- Număr anunț
- DA20323952
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 4353005)
- Furnizor / câștigător
- LUCIVAS CONSTRUCT SRL (CUI 36302891)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.410 RON
- Valoare atribuită
- 72.410 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 10:04
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72.410 RON
din 72.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro