Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reabilitare gard scoala Hatmanul Sendrea
- Număr anunț
- DA20306335
- Autoritate contractantă
- Comuna Dolhesti (CUI 5506727)
- Furnizor / câștigător
- PELIN I. CRISTINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 30409440)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.000 RON
- Valoare atribuită
- 45.000 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 15:13
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.000 RON
din 44.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro