Ofertă refuzată Cumpărare directă

lucrari de ignifugare elemente din lemn

Număr anunț
DA20286165
Autoritate contractantă
UAMS MALINI (CUI 16663689)
Furnizor / câștigător
FALSTING SRL (CUI RO13264934)
Cod CPV
45343100-4 · Lucrari de ignifugare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.840 RON
Valoare finală
3.840 RON
Data publicării
09.05.2018 12:20
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.