Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUMPARARE DIRECTA

Număr anunț
DA20331926
Autoritate contractantă
ŞCOALA GIMNAZIALĂ IORGU RADU (CUI 19221975)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.103,99 RON
Valoare atribuită
2.103,99 RON
Data publicării
14.05.2018 13:41
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.103,99 RON

din 2.103,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.