Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon mobil Huawei P10, Dual Sim, 64GB, 4G, Graphite Black

Număr anunț
DA20326325
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
A.M.S. EXPERT CONSULT S.R.L. (CUI RO15912560)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.717 RON
Valoare atribuită
1.717 RON
Data publicării
14.05.2018 11:12
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.717 RON

din 1.717 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.