Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare Filme Radiologice
- Număr anunț
- DA20325994
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- PHM COMSERV SRL (CUI RO21314065)
- Cod CPV
- 32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.047 RON
- Valoare atribuită
- 2.047 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 11:02
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.047 RON
din 2.047 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro