Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VAN30194MN OCYNK TEAVA EVACUARE (racord flexibil esapament)
- Număr anunț
- DA20324368
- Autoritate contractantă
- COMUNA CILIBIA JUD. BUZAU (CUI 3724423)
- Furnizor / câștigător
- FITZ CAR TEAM SRL (CUI RO33824432)
- Cod CPV
- 34325000-1 · Amortizoare si tevi de esapament (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114,28 RON
- Valoare atribuită
- 114,28 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 10:16
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114,28 RON
din 114,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro