Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilirubina totala+directa/Reactivi biochimie/2 x 200 ml

Număr anunț
DA20325562
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103 RON
Valoare atribuită
103 RON
Data publicării
14.05.2018 10:50
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103 RON

din 103 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.