Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ATORVASTATINA AUROBINDO 40 mg X 30 cpr (atorvastatinum)
- Număr anunț
- DA20321619
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33640000-8 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212,40 RON
- Valoare atribuită
- 212,40 RON
- Data publicării
- 13.05.2018 19:14
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
212,40 RON
din 212,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro