Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amoxicilin/Clavulan acid 10/10,Ceftriaxone 30 ug, Norfloxacin 10 ug,Levofloxacin 5 ug, Tobramicin 10

Număr anunț
DA20288927
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. (CUI RO28399247)
Cod CPV
33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71,12 RON
Valoare atribuită
71,12 RON
Data publicării
09.05.2018 13:51
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71,12 RON

din 71,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.