Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina

Număr anunț
DA20330921
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU UNIREA (CUI 12884148)
Furnizor / câștigător
AUTOMOBIL SERVICE HAIDUC SRL (CUI 30450945)
Cod CPV
09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,04 RON
Valoare atribuită
404,04 RON
Data publicării
14.05.2018 13:14
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,04 RON

din 404,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.