Ofertă acceptată Cumpărare directă

2 buc anvelope camion 315/80/ R22,5

Număr anunț
DA20323618
Autoritate contractantă
COMUNA AGAPIA (CUI 2614112)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
34352100-0 · Pneuri pentru camioane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873,26 RON
Valoare atribuită
873,26 RON
Data publicării
14.05.2018 09:53
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

873,26 RON

din 873,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.