Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelope all seasons

Număr anunț
DA20292063
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL PENTRU JOCURI DE NOROC (CUI 31717537)
Furnizor / câștigător
WEST TIRES & CARS SRL (CUI RO14051152)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
934,44 RON
Valoare atribuită
934,44 RON
Data publicării
09.05.2018 15:38
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

934,44 RON

din 934,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.