Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Reparatia echipamentelor si instalatiilor de bord
- Număr anunț
- DA20291736
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- PÎRVU ALEX-BOGDAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 39035322)
- Cod CPV
- 34711110-8 · Aeronave cu aripa fixa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.000 RON
- Valoare finală
- 27.000 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 15:24
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.