Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CABLU ECRANAT DE ALARMA ANTIFLACARA 4x0.22
- Număr anunț
- DA20321929
- Autoritate contractantă
- R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63 RON
- Valoare atribuită
- 63 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 08:08
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63 RON
din 63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro