Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimentator camere video securitatea 12V/6A,Camera suprav. antivandal DVI20-1080p, DVR 4 canale HDD

Număr anunț
DA20316499
Autoritate contractantă
LICEUL"STEFAN PROCOPIU (CUI 3337540)
Furnizor / câștigător
GIDEON COMP SRL (CUI RO15266389)
Cod CPV
35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.254 RON
Valoare atribuită
1.254 RON
Data publicării
11.05.2018 12:35
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.254 RON

din 1.254 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.